Euro okna 68

  • Okna jsou vyrobeny z třívrstvého napojovaného smrkového hranolu dle standartu Euro 68, kdy tloušťka hranolu je 68 mm. Profily hranolů jsou lisovány ze smrkových nebo borových lamel, čímž je zaručena tvarová a rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnějškem a vnitřkem objektu. 
  • Okna jsou opatřena kovaním ROTO-OS, hliníkovou oknapicí a okapničkou křídla. Okna budou zasklena izolačním dvojsklem 2,2 K, za příplatek je je možné 1,1 K. Dokončení oken bude provedeno silnovrstvou lazurou, kdy výběr barvy bude dle přání zákazníka.
 
 

Špaletová okna

  • Špaletová nebo také kastlová okna vyrábíme a dodáváme převážně tam, kde není možné aplikovat Eurookna s izolačním dvojsklem. Jsou to převážně historické nebo památkově chráněnné budovy. Vyrábíme různé typy špaletových oken s otevíráním ven i dovnitř, s dřevěným ostěním či do zděné špalety, s jednoduchým zasklením nebo s izolačním dvojsklem do venkovního křídla. Provedení v dubovém nebo smrkovém dřevě. 
  • Špaletová okna vyrábíme jako atypické výrobky, tj. jako repliky stávajích oken, ale i jako okna nová dle předložené výkresové dokumentace.

 

 

 

 


Okna

/album/okna/img-0169-jpg1/
/album/okna/img-0170-jpg1/
/album/okna/img-0171-jpg1/

—————